مشهد به عنوان یکی از شهرهای مذهبی و گردشگری دارای جاذبه ‌های بسیاری می ‌باشد. قبلا لیست کامل پارک های مشهد رو به شما معرفی کردیم و گفتیم که یکی از جاذبه های گردشگری شهر مشهد، پارک ملت مشهد محسوب می ‌شود. در این پارک چیزهای بسیاری مانند شهربازی، قسمت بانوان، ترن هوایی و بسیاری دیگر از جاذبه ها وجود دارد که بسیاری از افراد را برای رفتن به این پارک زیبا وسوسه می نماید. لذا ما در این مطلب قصد داریم تا نکاتی که در مورد پارک ملت وجود دارد را برای افراد مورد بررسی قرار دهیم و افرادی را که قصد دارند از این جاذبه گردشگری بازدید نمایند، راهنمایی نماییم.

پارک ملت مشهد کجاست؟

بسیاری از افرادی که قصد سفر به شهر مشهد را دارند، دوست دارند تا با جاذبه ‌های طبیعی و گردشگری این شهر آشنا شوند. لذا توصیه ی ما به این افراد این است که با مراجعه به یکی از بهترین جاذبه های گردشگری به عنوان پارک ملت تجربه ی سفر خود را به لذتبخش ترین نحو ممکن تبدیل نمایند. لازم به ذکر است که پارک ملت در ابتدای بلوار وکیل آباد شهر مشهد می باشد. این منطقه در غرب شهر مشهد واقع شده است و این پارک به عنوان یکی از پارک های بزرگ قدیمی در شهر مشهد که قدمت بسیار زیادی را دارد محسوب می شود.

شهربازی پارک ملت مشهد

پارک ملت دارای زیبایی ها و جذابیت های بسیار زیادی می باشد. یکی از جذابیت‌ های آن، شهربازی پارک ملت می باشد. این شهربازی به عنوان یکی از بزرگترین و بهترین شهربازی های مشهد و ایران محسوب می‌ شود. لذا گردشگران بسیاری که به شهر مشهد سفر می ‌کنند، سعی دارند تا با استفاده از وسایل این شهر بازی لذت کافی را ببرند. گفتنی است از مهمترین وسیله هایی که در این شهر بازی وجود دارد، چرخ و فلک بسیار بزرگی است که در شهر مشهد به چشم می خورد. توصیه ما به افراد این است که حتما در زمان سفر خود به این شهر به آدرس مشهد، بزرگراه وکیل آباد، بلوار امامت مراجعه کرده و این شهربازی عظیم و زیبا را مورد استفاده قرار دهند.

شهربازی پارک ملت

پارک ملت مشهد چی داره؟

یکی از چیزهایی که همواره افراد دوست دارند بدانند این است که پارک ملت چه چیزهایی را دارد که افراد با مراجعه به این پارک از آنها استفاده کنند. در متون بالا به شهربازی زیبای این پارک اشاره کردیم. اما از دیگر زوایای که این پارک دارد. می توان به فضای سبز بسیار زیبا، آب نماهای بسیار متفاوت و منحصر به فرد و بسیاری دیگر از چیز ها اشاره کرد. توصیه ی ما به افراد این است که با توجه به ویژگی‌ها و زیبایی ‌هایی که در آن وجود دارد، حتما در سفرهای متعدد خود این پارک را جزء یکی از گزینه ‌های بازدید خود قرار دهند.

قسمت بانوان پارک ملت مشهد

یکی دیگر از زیبایی ها و محیط های بسیار مناسبی که در پارک ملت وجود دارد، قسمت بانوان است که برای خانم ها تعبیه شده است. در این باره می توان گفت قسمت سرپوشیده ای با عنوان رز نامیده شده و برای بانوان در نظر گرفته شده است. لذا بانوان می‌ توانند با مراجعه به این قسمت از فضای زیبای آن لذت ببرند. پس بانوان برای تفرج های مختلف و گردش هایی که به صورت زنانه دارند، می توانند پارک ملت را انتخاب کرده و به آن مراجعه نمایند. توصیه ی ما این است که حتما از فضای سرپوشیده و زیبایی که برای بانوان تدارک دیده شده استفاده نمایید.

عکس پارک ملت مشهد

پارک ملت مشهد در ماه رمضان

پارک ملت در ماه مبارک رمضان همواره شب های شلوغی دارد. لذا قسمت های تفریح این پارک در ماه مبارک رمضان به روند قبلی خود کما فی سابق ادامه می دهد. البته شهربازی پارک ملت این شهر معمولاً در شب‌ های قدر بسته می باشد. این پارک با توجه به هوای مطبوع و محیط بسیار خوبی که دارد، می تواند خستگی را از تن شما بیرون کرده و شما را با یک روحیه ی خوب برای ادامه روزه های خود آماده می کند.

عکس پارک ملت مشهد

پارک ملت به عنوان یکی از پارک های زیبا همواره عکس آن بر روی کارت پستال های قدیمی ایرانی مورد استفاده بوده است. عکس پارک ملت خود دارای جاذبه های بسیار زیادی می باشد و افراد می ‌توانند با استفاده از عکس ‌های متفاوتی که در مورد این پارک وجود دارد، نسبت به سفر به مشهد و رفتن به این پارک وسوسه شوند. در کل می ‌توان گفت پارک‌ ملت به حدی زیباست که عکس آن هم زیبا می باشد.

پارک ملت مشهد

ترن هوایی پارک ملت مشهد

یکی دیگر از موارد مورد توجه در پارک ملت، ترن هوایی می باشد و افراد می توانند با استفاده از ترن هوایی این پارک لحظات خوشی را تجربه کنند. شما می توانید با مراجعه به ترن هوایی پارک ملت، اوج هیجان را تجربه کنید. این ترن هوایی با ارتفاع ۱۸ متر و در سرعت ۶۰ کیلومتر بر ساعت می تواند اوج هیجان را برای شما به وجود آورد. این ترن هوایی از امن ترین، ترن ها می باشد که افراد می ‌توانند کودکان و بانوان خود را به راحتی در آن سوار نمایند. لازم به ذکر است که محدودیت قدی در این ترن هوایی ۱۵۰ سانتیمتر می باشد. ظرفیت دستگاه ۱۶ نفر بوده و سه دقیقه به طول می انجامد.

ترن هوایی پارک ملت مشهد

اینستاگرام پارک ملت مشهد

لازم به ذکر است به دلیل زیبایی که این پارک دارد، هشتک پارک ملت مشهد در اینستاگرام به عنوان یکی از پر طرفدار ترین هشتگ های مشهد می باشد که افراد در سفرهای خود با استفاده از این هشتگ، نسبت به معرفی این پارک اقدام می نمایند. شما می توانید با مراجعه به اینستاگرام پست های مربوط به این پارک را مورد بازدید قرار دهید.

نظرتان را بگویید