در بهمن ماه سال ۱۳۹۶ بزرگترین و مجهزترین مجموعه سینمایی مشهد به نام “پردیس سینمایی اطلس” در اطلس مال افتتاح شد. آغاز به کار این مجموعه سینمایی همزمان با جشنواره فیلم فجر بود و اطلس در لیست پر فروش ترین سینماهای کشور در این جشنواره قرار گرفت.
پردیس سینمایی اطلس مجهز به ۱۱ سالن و در مجموع ۱۱۳۳ صندلی است. همه سالن های این سینما به مدرن ترین تجهیزات صوتی و تصویری مجهز هستند. همچنین سه سالن VIP مبله که فیلم مورد انتخاب مهمانان را نمایش می دهد و انواع نوشیدنی های سرد و گرم و تنقلات و در صورت تمایل غذا در آن سرو می شود. در پردیس سینمایی اطلس دو سالن اختصاصی کودک نیز راه اندازی شده است که به عنوان اولین سالن سینمایی اختصاصی کودک در مشهد محسوب می شود؛ همین طور سالنی برای نمایش فیلم های هفت بعدی نیز تجهیز شده است. سالن شماره ۲ اطلس با ظرفیت ۱۹۵ صندلی بزرگ ترین سالن سینمایی ست و قابلیت اجرای تئاتر را نیز دارا می باشد.
در طول دوران فعالیت سینمای اطلس بیشترین میزان میزبانی از چهره های سینمایی صورت گرفته است و از این نظر در صدر سینماهای مشهد قرار دارد.
پردیس سینمایی اطلس یکی از کامل ترین پردیس های سینمایی کشور بشمار می رود. یکی از دلایل این امر وجود فود کورت اطلس با حضور ۱۷ مجموعه غذایی و تنوع غذایی بالای آن است که به عنوان بزرگترین فود کورت سینمایی کشور شناخته می شود.
امکانات دیگر این مجموعه شامل:
کافی شاپ، بوفه، محل نگهداری کودک، عکاسخانه سنتی و شهر کتاب است که عموم می توانند از این امکانات بهره مند شوند.
همچنین به دلیل قرار گرفتن این مجموعه سینمایی در مرکز تجاری اطلس، به آسانی به بهترین برندهای تجاری دسترسی خواهید داشت.
اطلس مال پارکینگی در ۴ طبقه با ظرفیت ۱۳۰۰ دستگاه خودرو نیز دارد و برای استفاده از پردیس سینمایی مشکل پارک نخواهید داشت.
آدرس: مشهد، میدان حافظ، بین کوشش ۳۹ و ۴۱، مجتمع اطلس
تلفن: ۳۳۰۰۱-۰۵۱

نظرتان را بگویید