در مطلب دیگه ای رستوران های فرنگی مشهد رو به صورت کامل به شما معرفی کردیم در این مطلب به رستوران هایی با غذاهای ایرانی می پردازیم. رستورانهای غذای ایرانی که کیفیت مطلوبی داشته باشند در مشهد کم نیستن، پس چند نمونه از خوب ترین ها رو که فضای دلنشینی هم دارن به شما معرفی می کنیم:

رستورانهای ایرانی مشهد

رستوران معین درباری مشهد

این رستوران در بزرگراه کلانتری حد فاصل میدان جمهوری اسلامی (تلوزیون) و میدان آزادی ( فلکه پارک) واقع گردیده است و با توجه به کیفیت بالا و فضایی دلنشین جای مناسبی برای پذیرایی از شما در هنگام سفر به مشهد فراهم نموده است. یادتون باشه چون جای پارک کافی نداره بهتره از وسایل حمل و نقل عمومی برای رفتن به این رستوران استفاده کنید.

رستورانهای پسران کریم مشهد

پسران کریم از رستوران های قدیمی و معروف مشهد است که در این شهر ۳ شعبه دارد. ما در این جا به تفکیک آن ها را معرفی خواهیم کرد:

*شعبه بلوار خیام

این شعبه از رستوران پسران کریم در خیابان خیام ۲۳ است که به دلیل نداشتن پل ماشین رو جهت مراجعه به این رستوران باید از خیابان فرهاد یا نسترن مراجعه نمود. فضای مناسب، غذایی بسیار عالی و همین طور داشتن غذاهای کم نمک و رژیمی مخاطبان زیادی را به این رستوران فرا می خواند. البته این رستوران نیز در روزهای تعطیل کمی با مشکل جای پارک مواجه است.

*شعبه بلوار خیام میدان سپاد

این شعبه در انتهای بلوار خیام نزدیک به میدان سپاد واقع گردیده است به لحاظ کیفیت هم ردیف سایر شعبه ها بوده ولی به لحاظ فضا و چیدمان با سایر شعبه ها تفاوت چشمگیری دارد.

*شعبه آلتون

این شعبه در برج آلتون واقع در خیابان دانشگاه می باشد و البته به لحاظ کیفیت و دکوراسیون جزو بهترین رستوران های مشهد به شمار می آید. در نظر داشته باشید که به دلیل داشتن پارکینگ اختصاصی برج، امکان استفاده از جای پارک به سهولت برای شما  فراهم است.

رستوران پسران کریم

رستوران امیر شاهان

امیرشاهان واقع در ابتدای بلوار هفت تیر با فضای تابستانی و همین طور آلاچیق های شیشه ای، از رستوران های بسیار با کیفیت و خوب مشهد می باشد . این رستوران هرچند تازه تاسیس است ولی جای خود را برای مشهدی ها و مسافران باز کرده است. به جز غذاهای سنتی برخی غذاهای فرنگی نیز در این رستوران سرو می شود.

رستوران امیر شاهان

رستوران سدروس مشهد

مجموعه رستوران های سدروس دارای ۴ شعبه در خیابان های شهید صادقی،  رضاشهر، ۱۷ شهریور و شاندیز است.

سدروس را می توان جزو رستوران های خانوادگی و خوب مشهد به حساب آورد که به غیر از منوی معمول رستوران های ایرانی، منوهای ویژه ای همچون هفت خوان و هشت خوان سدروس دارد که شما را به ضیافتی پر رنگ و لعاب دعوت می کند.

 

  • شعبه رضاشهر: بلوار پیروزی، پیروزی ۹، پلاک ۳         تلفن:   ۳۸۷۶۸۳۳۱-۰۵۱
  • شعبه۱۷ شهریور: میدان ۱۷ شهریور، نبش ۱۷ شهریور شمالی ۱۲، شماره ۱۴  تلفن:   ۰۵۱-۳۳۶۹۷۲۰۰۵
  • شعبه شاندیز : جاده شاندیز، بین ویرانی ۱ و ۳           تلفن: ۳۸۷۶۳۰۳۰-۰۵۱

رستوران سدروس مشهد

رستوران مهستان

این رستوران در خیابان هفت تیر، خیابان گلشن  واقع گردیده است. فضایی دل انگیز، باغی مصفا همراه با فضای سبز کافی وآلاچیق های تابستانی و زمستانی باعث شده تا مهستان جزو بهترین رستوران های مشهد به حساب آید.

رستوران مهستان مشهد

رستوران راستگو

از رستوران های قدیمی و خوب مشهد رستوران راستگوست که بسیاری از مشهدی ها در این رستوران خاطرات خوبی دارند. این رستوران در بلوار وکیل آباد واقع گردیده است.

رستوران راستگو مشهد

رستوران احسان

این رستوران واقع در خیابان  احمد آباد از رستورانهای قدیمی و خوب مشهد است که در طی سالها کیفیت خوب غذای خود را حفظ نموده است و محیطی مناسب بر ای خانواده ها فراهم نموده است.

رستوران احسان مشهد

مجموعه رستوران های رضایی مشهد

دارای ۳ شعبه در خیابان سناباد، میدان آزادی و نیز میدان تلوزیون می باشد و به لحاظ کیفیت و طمع غذا از بهترین رستوران های مشهد به حساب می آید.

رستوران رضایی مشهد

بهترین رستوران های طرقبه مشهد

رستوران تشریفات

این رستوران در طرقبه نرسیده به روستای جاغرق واقع گردیده و یکی از جاهای دیدنی مشهد است و به لحاظ کیفیت و دکوراسیون جزو بهترین رستورانهای طرقبه می باشد.

داشتن جای پارک و آلاچیق های زیبای زمستانه و تابستانه جزو مهم ترین نکات این رستوران به شمار می آید.

رستوران آبنوس طرقبه

خاطره یک روز خوب را با صرف یک غذای دلچسب در طبیعت زیبا و ییلاقی طرقبه ثبت کنید. رستوران آبنوس مشهد شعبه طرقبه از جمله رستوران‌هایی شهر مشهد است که انواع غذاهای ایرانی در آن سرو می‌گردد. این رستوران در طرقبه، نبش عنبران ۴ واقع شده است.

رستوران قصر خورشید

مجموعه تفریحی قصر خورشید یکی از رستوران هایی است که به تازگی در این منطقه افتتاح شده و دارای فضای بسیار زیبا و آلاچیق هایی بسیار شیک و غذایی مطلوب می باشد. اگر به طرقبه آمدید حتما از فضای رستوران  و غذای با کیفیت آن استفاده کنید.

بهترین رستوران های شاندیز مشهد

رستوران صفدری شاندیز

اگر می خواهید طمع اصیل شیشلیک شاندیز بچشید حتما به رستوران صفدری سری بزنید.رستوران صفدری بهترین و با کیفیت ترین غذاهای سنتی را در شاندیز به شما عرضه می کند.

رستوران قصر مهرگان شاندیز

این رستوران نیز در شهر زیبای شاندیز واقع شده و دارای ۳ فضای سنتی مدرن و وی آی پی می باشد و با بهترین غذاها و بهترین فضا می تواند گزینه مناسبی برای صرف غذا باشد.

 رستوران پدیده شاندیز

رستوران پدیده شاندیز آنقدر شناخته شده است که نیازی به تعریف کردن ندارد اگر به شاندیز می روید رفتن به پدیده شاندیز را فراموش نکنید.

 رستوران شایان شاندیز

این رستوران نیز از رستوران های خوب شاندیز بوده و به لحاظ کیفیت جزو بهترین رستوران ها به حساب می آید.

رستوران های خوب مشهد نزدیک حرم

مجموعه رستوران های هتل درویشی

رستوران آتریوم

این رستوران در هتل درویشی واقع شده است جزو بهترین و شیک ترین و با کیفیت ترین غذاها را داراست و البته با بهترین دیزایین طراحی شده است.

رستورانهای هتل بین الملی قصر طلایی

این مجموعه رستوران شامل رستوران بارگاه با فضای باز تابستانی، رستوران ضیافت، رستوران پنج قاره زوشا، کافه رستوران فرانسیسکو و سالن مجلل پرستیژ می باشد. انواع غذاهای ایرانی و فرنگی با بهترین کیفیت در محیطی شیک  با طراحی دلنشین در این مجموعه رستوران ها سرو می شود.

رستوران روف گاردن

این رستوران رتبه خوبی در میان رستوران های مشهد دارد محیطی بسیار شیک و مدرن با بهترین و با کیفیت ترین غذاها را دارد البته کمی  قیمتهای آن گران می باشد.این رستوران واقع در امام رضا ۲۶ در هتل درویشی می باشد.

نظرتان را بگویید