درباره ما

پارک علمی پروفسور بازیما اولین پارک موضوعی در کشورمان ایران است که در فروردین ۱۳۹۵ به وسعت ۲۱۰۰ متر در شهر مشهد افتتاح گردید . این پارک بر پایه سه موضوع زیست شناسی، زمین شناسی و نجوم احداث گردیده است که در آن می توانید به همراه فرزندانتان سفری مفرح و هیجان انگیز را تجربه کنید . در این مکان تلاش شده با تلفیق تکنیک های حوزه های آموزش و سرگرمی ،بازی‌های هیجان انگیزو فضایی آموزنده را برای خانواده ها ایجاد کند تا در اینجا بهتر به کشف استعدادها و خلاقیت کودکان و نوجوانان خود بپردازند .
در سرزمین پروفسور بازیما می توانید محیط های جدیدی مانند عبور از داخل بدن یک انسان غول پیکر و کشف اندام های بدن را تجربه کنید. با زیر دریایی به اکتشاف جانوران زیر دریا بروید. در سیمیلاتور پرواز همچون یک خلبان روی شهر مقدس مشهد پرواز کنید.با افلاک نما دیجیتال بازیما می توانید با دنیای ستارگان و سیارات آشنا شوید. بخش کودک بازیما در کنار کافی شاپ و فروشگاه مجموعه قرار گرفته تا یک تفریح جذاب برای همگان فراهم شود.
هنگامی که در «پارک علمی پروفسور بازیما» قدم می زنید گویی تصور می کنید در درون یک کتاب علمی هستید و درباره ی چگونگی پیدایش جهان ، موجودات زنده ، بدن انسان ، فضا و کهکشکان مطالعه می کنید. این پارک در طبقه چهارم مجتمع تجاری وصال در منطقه گردشگری سپاد مشهد واقع شده و همه روزه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب پذیرای بازدیدکنندگان گرامی می‌باشد .

پروفسور بازیما کیست ؟

پروفسور بازیما یه دانشمنده که از ژرفای دریاها تا بی کران فضا رو گشته و یه دنیا نمونه های جذاب علمی رو در پارک علمی جمع آوری کرده تا شما بتونید جواب تمام سوالات خودتون رو اینجا پیدا کنید.