شبیه ساز پروازماشین زمانافتتاح سالن همایش پارک علمی پروفسوربازیما

اخبار پارک علمی بازیما

Image Alt

پارک علمی پروفسور بازیما

منحصر به فرد ترین پارک موضوعی علمی ایران

«پارک علمی پروفسور بازیما» منحصر به فرد ترین پارک موضوعی علمی ایران در سه موضوع زیست شناسی، زمین شناسی و نجوم (علوم تجربی) می باشد که با تلفیق حوزه های سرگرمی و آموزش سعی دارد فضایی مفرح و آموزنده را برای خانواده ایرانی فراهم آورد. در این مجموعه، از آخرین تکنیک های طراحی مراکز علمی تفریحی خانوادگی و دانش‌آموزی(نظیر داستان گویی، مدیریت تجربه مشتری، سناریو محوری و ...) استفاده شده است...

پارک علمی پروفسور بازیما از بخش‌های مختلف تونل آفرینش، بازیها و فروشگاه تشکیل شده است. در بخش‌ تونل آفرینش بازدیدکنندگان همراه با توضیحات راهنما با مفاهیم متعددی از قبیل داستان خلقت از ابتدا تا امروز، سفر به بدن انسان، ویژگی‌ها و چالش‌های دوران بلوغ (مخصوص بانوان) و غیره آشنا می‌شوند. از سوی دیگر در بخش‌های بازی این پارک علمی،بازیهای جذاب و سرگرم کننده ای موجود است که می‌توان به گنبد افلاک نما (پلانتاریوم)، شبیه‌سازی رانندگی، سفینه واقعیت مجازی VR و غیره اشاره کرد. علاوه بر اینها کارگاه‌های دائمی و موسمی در خصوص آموزش‌های علوم نجوم، علوم زمینی، علوم زیست‌شناسی، پزشکی و غیره در این پارک علمی دایر می‌باشند.

بیشتر بدانید!

بخش‌های مختلف پارک علمی پروفسور بازیما

 • روبان صورتی

  میزان شناخت بانوان از بدن خود تا چه حد است؟
 • زمین ما

  زمینِ ما و منظومه شمسی چگونه به وجود آمده اند؟ویژگی های لایه های سازنده جو زمین چیست؟
 • سفری به فضا

  افلاک نما، واقعیت مجازی، سفر به درون خورشید
 • درون بدن انسان

  ارتباط اندام های مختلف بدن با یکدیگر چگونه است؟پیچیدگی بدن انسان چیست؟

رویدادهای بازیما

پارک علمی پروفسور بازیما، هر هفته میزبان رویدادهای علمی گوناگون در زمینه های مختلف از قبیل نجوم، علوم زیستی، علوم زمین شناسی و غیره می باشد که توسط کارشناسان خبره هر زمینه برگزار میشوند. در این کارگاه ها تلاش می شود همراه با تفریح و لذت، اطلاعات دست اول به شرکت کنندگان گرامی عرضه گردد.

با عضویت در باشگاه مشتریان پارک علمی پروفسور بازیما، علاوه بر امکان استفاده از کلیه امکانات سایت وب بازیما، فرصت این را خواهید داشت که از اطلاع‌رسانی‌های ما جهت مراسم و کارگاه‌هایی که به به مناسبت‌های مختلف برگزار می‌شوند مطلع شوید و از تخفیفات موسمی ما برای بازدید از پارک و شرکت درکارگاه‌های عملی بهره‌مند باشید.

همکاران ما